Year:

 1.  58
  Феномен нормативної поведінки у філософії І. Канта.Tatyana Pavlova - 2018 - Гілея: Науковий Вісник 136:141-146.
  Сьогодні стан розвитку філософії часто характеризують як «криза раціональності». Пов’язане це перш за все з тим, що як вважають деякі дослідники раціональні методи пізнання не вирішують філософських проблем і направлені цілком на таку ж раціональну реальність якою не є сучасний світ. Постає питання про виправданість у класичній філософії та науці панування раціональних методів пізнання. Але питання не лише у цьому, важливо говорити про те, що сьогодні ми розуміємо під раціональністю. Чи йде мова про відхід від раціональності, чи про її нові (...)
  Direct download (2 more)  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark   1 citation  
 2.  26
  Українське ісламознавство в контексті проблеми дослідження радикального джихадізму.Mykola Nesprava - 2018 - Гілея: Науковий Вісник 128:270-272.
  Obtaining data on the results of the study of Ukrainian scholars on radical Jihadism is the purpose of this study. To achieve this goal, the study uses analysis and hermeneutics as its research methods. The research found that in the Ukrainian Islamic studies, there are now five main areas of research: theoretical, historical, social, economical and the area of security provision. In Ukraine, the problem of radical Jihadism is considered within the framework of the security research direction. The study showed (...)
  Direct download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark  
 Previous issues
  
Next issues