Феномен взаємопроникнення (задіяння) української та вірменської культур на теренах України.


Abstract
У статті розглянуто актуальне явище сучасної культури – взаємопроникнення кількох різних культур (в історико-типологічному сенсі) в Україні. Увагу акцентовано на вірменській меншині як культуротворчій діаспорі України. Досліджено роль вірменських музикантів у поліетнічній культурі України та їх самоідентифікацію у творчості. Увагу сконцентровано на проявах задіяння зразків класичного різножанрового мистецтва в сучасних творах та взаємодії українського й вірменського мистецтва в цьому ракурсі. Проаналізовано творчість вірменських музикантів, які спочатку як імпровізацію, а згодом і в більшості своїх проектів використовують прийом міксування етнічних елементів українського та вірменського мелосу. Розглянуто зручні для імпровізації жанри джазової та важкої музики (jazz-funk, groove, death-metal, pop-jazz та ін.).
Keywords взаємопроникнення  діалог культур  вірмени  українці  етнос  музика  народний мелос   культурні особливості  джаз  бардівська пісня
Categories (categorize this paper)
Options
Edit this record
Mark as duplicate
Export citation
Find it on Scholar
Request removal from index
Translate to english
Revision history

Download options

Our Archive
External links

Setup an account with your affiliations in order to access resources via your University's proxy server
Configure custom proxy (use this if your affiliation does not provide a proxy)
Through your library

References found in this work BETA

No references found.

Add more references

Citations of this work BETA

No citations found.

Add more citations

Similar books and articles

Синергетична методологія культури як єдиного глобального організму.В. В Мельник - 2013 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 53:194-203.
Ткацтво в економічному та культурному житті вірменських колоній України: історичний дискурс.Iryna Hayuk - 2019 - Наукові Записки НАУКМА: Andquot;ІСТОРІЯ І ТЕОРІЯ КУЛЬТУРИ" 2 (4):29-34.
Культурний туризм в контексті масової культури.Л. С Банах - 2014 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 56:140-148.
Ideal as a Functional System: Theoretico-Methodological Analysis.Lydia Chorna - 2016 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 65:177-185.
Генезис теоретичних уявлень про мультикультуралізм.О. В Налапша - 2015 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 60:203-215.

Analytics

Added to PP index
2019-11-27

Total views
16 ( #562,883 of 2,286,400 )

Recent downloads (6 months)
16 ( #52,860 of 2,286,400 )

How can I increase my downloads?

Downloads

My notes

Sign in to use this feature