Abstract
У статті досліджено феномен віртуальної тілесності, яка не тільки посідає важливе місце у сфері зацікавлення гуманітарних наук, а й увійшла як елемент повсякденності в життя значної частини сучасного людства завдяки мережі Інтернет. Розглянуто концепції поєднання віртуальності та тілесності, ключові підходи до аналізу цього поєднання. Предметом аналізу стали анонімні форуми як яскравий приклад конфігурації віртуального тіла, радикально відмінний від інших через анонімний спосіб репрезентації. Інформація, яку індивід викладає в публічний доступ, сприймається як його втілення в буквальному сенсі слова, а цифровий формат інформації впливає на характеристики буття віртуального тіла індивіда.
Keywords анонімність  анонімні форуми  Інтернет  тіло  віртуальність  anonymity  Internet  virtual body
Categories (categorize this paper)
Options
Edit this record
Mark as duplicate
Export citation
Find it on Scholar
Request removal from index
Translate to english
Revision history

Download options

PhilArchive copy

 PhilArchive page | Other versions
External links

Setup an account with your affiliations in order to access resources via your University's proxy server
Configure custom proxy (use this if your affiliation does not provide a proxy)
Through your library

References found in this work BETA

No references found.

Add more references

Citations of this work BETA

No citations found.

Add more citations

Similar books and articles

Бітард як персонаж фольклору анонімних форумів.Kostiantyn Zadyraka - 2017 - NaUKMA Research Papers. History and Theory of Culture 191:26-28.
Віртуальне спілкування і самотність людини.В. І Малімон - 2015 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 63:108-115.
Інтернет як глобальна тенденція розвитку мережевого суспільства та інформаціоналізму.В. Г Воронкова - 2016 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 64:32-43.
Sociocultural nature of wealth phenomenon.N. V. Pavlenko - 2014 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 59:150-158.
Проблеми освітньої політики в сфері спорту в сучасному трансформаційному суспільстві.V. E. Bilogur - 2014 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 58:25-31.
Подкаст: Погляд крізь призму соціальної філософії.І. В Страшко - 2017 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 71:83-89.

Analytics

Added to PP index
2019-06-14

Total views
152 ( #70,673 of 2,454,489 )

Recent downloads (6 months)
24 ( #30,289 of 2,454,489 )

How can I increase my downloads?

Downloads

My notes