Results for 'Yelyzaveta Gradoboieva'

Order:
Did you mean: Velvet Gradable
 1.  11
  Організація ринку житлово-комунальних послуг міста і практика його регулювання за кордоном.Maryna Melnykova & Yelyzaveta Gradoboieva - 2018 - Схід 1 (153):12-17.
  У статті розглянуто досвід розвитку ринку послуг у житлово-комунальній сфері міста за кордоном. Узагальнено підходи до організації ринку житлово-комунальних послуг міста і практику його регулювання у країнах ЄС, а також досвід використання інструментів інноваційного розвитку та управління об'єктами у сфері життєзабезпечення міста. Визначено можливості впровадження зарубіжного досвіду в практику розвитку ринку житлово-комунальних послуг українських міст.
  No categories
  Direct download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark  
 2. Житлово-комунальне господарство міських агломерацій: Особливості функціонування та вектори розвитку.Yelyzaveta Gradoboeva - 2015 - Схід 5 (137):18-22.
  У статті визначено особливості функціонування житлово-комунального господарства міських агломерацій, виокремлено їхні конкурентні переваги, що сприяють активізації процесів реформування й розвитку сфери життєзабезпечення, узагальнено сучасні економіко-правові проблеми, які перешкоджають використанню наявного потенціалу комунальної інфраструктури міських агломерацій України, а також обґрунтовано ключові напрями розвитку житлово-комунального господарства агломерацій.
  No categories
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark   1 citation